26.10.2020
nasze władze - wójt gminy - burmistrz miasta - burmistrz dzielnicy - prezydent miasta - zastępca prezydenta miasta - starosta powiatu - przewodniczący rady - radni gminy - radni miasta - radni powiatu - gmina - miasto - powiat - starostwo - władze miasta - władze gminy - nasza władza -
Niezbędnik użytkownika

Prosimy o niezamieszczanie opinii poprzez komputery podłączone do sieci państwa urzędu.Wasz administrator sieci mógł otrzymać polecenie służbowe, kontrolowania adresów na które wysyłane są z urzędu pakiety danych. Jest to metoda inwigilacji pracownków, często stosowana przez jegnostki o niskiej kulturze.
Zamieszczanie opinii przy użyciu prywatnego komputera , przeglądarki w telefonie komórkowym lub internetu szerokopasmowego , jest całkowicie bezpieczne.
Dodatkowym środkiem bezpieczeństwa , choć całkiem na wyrost, jest skonfigurowanie serwera proxy.
Aby to uczynić wystarczy wpisać w Google ,,konfiguracja serwera proxy'' wejść w pierwszą wyświetloną pozycję i zastosować się do zamieszczonych tam, banalnie prostych wskazówek.
Użycie proxy nie ma podstaw jeśli nie stawiamy zarzutów o czarakterze kryminalnym a takie treści i tak zostaną usunięta przez administratora portalu.
Reasumując, podstawą państwa anonimowości jest nie zamieszczanie opinii z komputerów podłączonych do urzędowych serwerów.

O nas Regulamin Zgłoś naruszenie Niezbędnik użytkownika Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone by Nasze-władze.pl
WYKONANIE: VVebsite