15.08.2020
nasze władze - wójt gminy - burmistrz miasta - burmistrz dzielnicy - prezydent miasta - zastępca prezydenta miasta - starosta powiatu - przewodniczący rady - radni gminy - radni miasta - radni powiatu - gmina - miasto - powiat - starostwo - władze miasta - władze gminy - nasza władza -
?

Miasto: Zgierz
Usuń wpis |
Autor: Andrzej Błoński | Dodano: 28.11.2014, 17:44 | Wyświetleń: 2812Niefortunnie, na kilka godzin przed ciszą wyborczą, otrzymałem sądowe postanowienie. W przypadki wierzę, ale stwierdziłem, że to jest znak z góry, mówiący do mojego sumienia-  przeproś draniu tą kobietę za niesłuszne podejrzenia!!!!!!!!!!!
No fakt. Sąd przeanalizował, obejrzał kopię faktury, przemyślał czemu sponsor lub obdarowany, nie wiedział jaka kwota jest na kopii faktury, i obiektywnie stwierdził, że nie ma podstaw do podejrzeń.
W świetle wymienionych dowodów, w pełni się z tym postanowieniem zgadzam i łudzę się nadzieją, że CBA do którego złożyłem podobne zawiadomienie, wykaże się równie daleko posuniętym obiektywizmem.
Czuje się winny. Dać taką plamę, aż mi wstyd.
Nie rozumię czemu się Pani wstydziła tego sponsoringu. Przeciesz nie ma niczego nienaturalnego w tym, że urzędowy zleceniobiorca, czasem coś zasponsoruje. Jeszcze raz bardzo przepraszam za niesłuszne podejrzenia..

Komentarze

Dodany komentarz jest opinią własną zamieszczającego. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.
Treść:
Wykorzystano 0/300 znaków
Przepisz kod
Autor:

Dodał: Andrzej Błoński - 05.12.2014, 18:01 | Zgłoś naruszenie
MED-PRO to porządna firma medyczna i raczej nie jest urzędowym zleceniobiorcą. Przepraszam Panią Agnieszkę Jóżwiak za moją, złą analizę. Nie zmienia to faktu, że Wieczorek kłamała. Nikt nie kłamie bez powodu. Bardzo mnie zaskakuje, jakiekolwiek powiązanie tej firmy z kimś takim jak Iwona Wieczorek.

O nas Regulamin Zgłoś naruszenie Niezbędnik użytkownika Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone by Nasze-władze.pl
WYKONANIE: VVebsite