15.08.2020
nasze władze - wójt gminy - burmistrz miasta - burmistrz dzielnicy - prezydent miasta - zastępca prezydenta miasta - starosta powiatu - przewodniczący rady - radni gminy - radni miasta - radni powiatu - gmina - miasto - powiat - starostwo - władze miasta - władze gminy - nasza władza -
Odchodzisz i mówisz. To mało, to mało.

Miasto: Zgierz
Usuń wpis |
Autor: | Dodano: 13.09.2014, 00:32 | Wyświetleń: 4056No proszę, przez sześć minionych kadencji sprawami kadr w UMZ, zajmowała się jedna osoba. Pani dr Iwona Wieczorek zwiększyła za swoich rządów, obsadę kadr do szrściu osób. Pod konieć kadencji, dowiadujemy się, że jest tam jeszcze jedno wolne stanowisko. Teraz komisja wybitnych ekspertów od spraw zarządzania kadrami, wybierze spośród niezliczonej liczby kandydatów, kolejnego specjalistę. Przeglądając zakres zadań stojący przed kandydatem, nasuwa się pytanie, jaki jest zakres zadań tych sześciu pań, które już zajmują się kadrami, skoro do zadań które wymieniono, trzeba zatrudnić nową osobę. Nasuwa się też kolejne pytanie, skąd wziął się tam warukek ukończenia kursu kadrowo-płacowego i określenie niezbędnego stażu na okres nie mniejszy niż pięć miesięcy? Nie pół roku, nie rok, nie trzy lata, tylko dokładnie pięć miesięcy? No i do czego kadrowej potrzebne prawo jazdy kategorii B?
Jak Wam się wydaje? Trudne pytania? 

Komentarze

Dodany komentarz jest opinią własną zamieszczającego. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.
Treść:
Wykorzystano 0/300 znaków
Przepisz kod
Autor:

Dodał: obserwator - 13.09.2014, 17:17 | Zgłoś naruszenie
Przy takiej rotacji pracowników, jak widać, kadry rosną w siłę. "stara" kadrowa znana z zamiłowania do plotek zawsze mogła kogoś "wystawić" dokturce. Zabrakło jej, zabrakło pomysłów kogo się pozbyć.


Dodał: urzędas - 14.09.2014, 02:06 | Zgłoś naruszenie
Dobrze zaobserwowane.


Dodał: gromezg - 14.09.2014, 15:15 | Zgłoś naruszenie
To tylko wierzchołek góry lodowej.. Stworzonej przez prezydent i jej szemrany zespól fachowców. Szkoda gadania i żal 4 kolejnych lat.. Znów odejdzie prezydent zostawiajacy po sobie zgliszcza i ogromne długi które będziemy spłacać latami. Ze wstydu powinna wyjechać w bieszczady.


Dodał: janek - 12.12.2014, 23:38 | Zgłoś naruszenie
Konkurs wygrała pracownica Ewa Wille :) jak to? dlaczego?


Dodał: KTGD - 13.12.2014, 13:42 | Zgłoś naruszenie
Tak zdecydowała jednoosobowa komisja w składzie I.W.

O nas Regulamin Zgłoś naruszenie Niezbędnik użytkownika Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone by Nasze-władze.pl
WYKONANIE: VVebsite